Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Mitsubishi›Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander (2021)

2.4 PHEV Pure

  • 2021
  • 112.440 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart metallic
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoFirst van Steenbergen Bennekom
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mitsubishi Outlander 2.4 PHEV Pure uit 2021, tellerstand 112.440 km, hybride, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
112.440 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart metallic

Motor & prestaties

Cilinderinhoud
2360 cc
Aantal cilinders
4

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
2 l/100km
CO₂-uitstoot
46 g/km
Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.865 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

Aangeboden op
20 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Mitsubishi Outlander

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Mitsubishi Outlander

Indicatief € 400 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 621
  • 48 mnd · € 482
  • 60 mnd · € 400
  • 72 mnd · € 345

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €348/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.995 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Achteropkomend verkeer waarschuwing
  • ✓Achterspoiler
  • ✓Achteruitrijcamera
  • ✓Airbag(s) hoofd achter
  • ✓Airbag(s) hoofd voor
  • ✓Airbag(s) knie
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem

Omschrijving

Algemene informatie Aantal deuren: 5 Modelreeks: sep. 2018 - dec. 2021 Technische informatie Vermogen elektromotor(en): 130 kW (177 PK) Vermogen brandstofmotor: 99 kW (135 PK) Aantal cilinders: 4 Motorinhoud: 2.360 cc Aandrijving: Vierwielaandrijving Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 170 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 470 x 180 x 170 cm Wielbasis: 267 cm Gewichten Ledig gewicht: 1.865 kg Laadvermogen: 525 kg GVW: 2.390 kg Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg) Interieur Bekleding: Stof Aantal zitplaatsen: 5 Milieu CO₂-uitstoot: 46 g/km Energielabel: A Emissieklasse: Euro 6 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 2 l/100km (1 op 50,0) Onderhoud, historie en staat Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden) Aantal eigenaren: 1 Aantal sleutels: 2 Financiële informatie BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling) Productveiligheid WIN WIN ... 4WD ... PLUG in HYBRIDE .. AUTOMAAT .. HOGE INSTAP .. SUPER ZUINIG .. BETROUWBAAR ... COMFORTABEL ... VRIENDELIJK voor Uw portomonnee .. WORDT door ons afgeleverd met een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK .. bij de prijs inbegrepen !!! MEERDERE en BETERE Foto's .. en voor een INDRUK van ons allround .. Bovag aangesloten .. Familie bedrijf .. BELEEFD aanbevolen www.autofirst-vansteenbergen.nl SCHONE uitstoot .. LAAG verbruik  .. PRIMA prestaties .. ROYAAL ruimte aanbod ... heerlijk comfortabel .. SUPERIEURE techniek FRAAI model .. MITSUBISHI OUTLANDER PHEV .. Plug in HYBRID .. 4WD .. Automaat . AANTOONBAAR van 1e Eigenaar afkomstig .... NL auto ...Dealer onderhouden 2 LAADKABELS MEER is overbodig ... 4WD .. AUTOMAAT met stuurschakeling .. privacy glas achter .. Cruise Control ... Climate control L+R onafhankelijk instelbaar .... Achteruitrij camera .. Lederen multifunctioneel stuur Audio met CD en MP3

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mitsubishi Outlander

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoFirst van Steenbergen Bennekom
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

AutoFirst van Steenbergen

Langesteeg 31a

6721NB Bennekom

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
157 reviews · AutoFirst van Steenbergen, Bennekom
“Eerder een auto gekocht die helemaal prima was. Nu weer wezen kijken voor een auto, fantastisch geholpen en ondanks dat het niet tot een koop kwam... wel weer een 5 sterren ervaring! Betrouwbaar bedrijf dat een extra stapje doet voor zijn klanten.”

Thijs C.

“Gert schut, Ervaringen tot nu toe. Ik heb een vw beetle cabrio 1.2 tsi uit 2013 gekocht voor bijna 3 mnd terug. De onderhandeling bij aanschaf met eigenaar ron was prettig en reëel . Ik had vragen over de staat van de distrubutieketting ?. Deze was nog niet aan vervanging toe volgens Ron. De koop van de vw beetle was snel gesloten inclusief 3 mnd garantie ( ik heb alvorens de koop veel goede recensies gelezen over dit bedrijf. Wat voor mij belangrijk is ) . Ervaringen binnen garantie periode: ik heb na 3 wk contact opgenomen over een bijgeluiden tijdens het rijden ( m.n als de motor nog niet warm is) en twijfelde over de staat van de ketting.. ron gaf aan dat ik mij geen zorgen hoefde te maken.. dat gaf even rust maar wilde na wat dagen het toch laten checken, daar is een afspraak over gemaakt. Een ervaren vriendelijke monteur heeft niets geconstateerd naast het feit dat het gewoon het motorgeluid was ( ik moet wel zeggen dat de motor niet geheel koud was ).. hij heeft uitgelegd dat ik met de 1.2 tsi motor vanaf 2013 me niet zo.n zorgen hoeft te maken ( heeft ongeveer 138.000 km gelopen met huidige ketting ) ik zou het horen wanneer vervanging nodig zou zijn. Ik was even gerustgesteld maar het blijft in m.n hoofd zitten. Ik ga ze nogmaals bellen of er bij een koude start geluisterd kan worden, en anders ga ik voor een second opium.. het moet uit m.n hoofd.. verder wil ik melden dat ik nogmaals langs ben geweest voor 2 weken terug voor een kraak in het cabriodak.. dat is zeer goed verholpen, en alle draaiende dagdelen zijn gesmeerd en gesteld. .. De benadering en kundigheid lijken dik in orde bij garage autofirst van steenbergen. Ik vervolg dit verhaal als er meer info is aangaande het bijgeluiden bij koude start.. Tot zo ver, een fijn bedrijf, Later meer Gert schut Vervolg revieuw, Als vervolg op de vorige revieuw, Ik heb ruim een mnd geleden een tweede afspraak gemaakt voor het motorgeluid met koude start ,( ik kreeg keurig een leenauto mee ) er werd geconstateerd dat het geluid wat ik hoorde , hoorde bij dit type auto. De injectoren zijn goed hoorbaar bij de 1.2 tsi. Dit heeft mij wel gerustgesteld. Ik vond mij nu een zeurpiet worden, terwijl ik gewoon onzeker was over het geen ik hoorde en niet kende bij een auto . Ook tussendoor nog een keer gebeld over het start/ stop systeem wat niet werkte. Ik kon gelijk langs komen, echter het systeem loste zichzelf op ( na tip van het bedrijf )... alle acties en defecten zijn erg goed en snel opgelost, ik kende het bedrijf niet, en moest het van revieuws hebben.. ik weet nu uit ervaring hoe klantgericht, kundig, en betrouwbaar garage van steenbergen is. Ik bemerk ook in kennissen en familie kring hoezeer iedereen zoekt naar een betrouwbaar adres.. bij deze N.b.. mijn achterklep sluit soms niet met afstandsbediening, echter durf niet meer te bellen, omdat ik mij na eerdere bezoekjes zo.n wantrouwend persoon vind ( heb een paar slechte ervaringen met autobedrijven ) Ik zou nu vijf sterren geven”

Gert S.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
157 reviews · AutoFirst van Steenbergen, Bennekom
“Eerder een auto gekocht die helemaal prima was. Nu weer wezen kijken voor een auto, fantastisch geholpen en ondanks dat het niet tot een koop kwam... wel weer een 5 sterren ervaring! Betrouwbaar bedrijf dat een extra stapje doet voor zijn klanten.”

Thijs C.

“Gert schut, Ervaringen tot nu toe. Ik heb een vw beetle cabrio 1.2 tsi uit 2013 gekocht voor bijna 3 mnd terug. De onderhandeling bij aanschaf met eigenaar ron was prettig en reëel . Ik had vragen over de staat van de distrubutieketting ?. Deze was nog niet aan vervanging toe volgens Ron. De koop van de vw beetle was snel gesloten inclusief 3 mnd garantie ( ik heb alvorens de koop veel goede recensies gelezen over dit bedrijf. Wat voor mij belangrijk is ) . Ervaringen binnen garantie periode: ik heb na 3 wk contact opgenomen over een bijgeluiden tijdens het rijden ( m.n als de motor nog niet warm is) en twijfelde over de staat van de ketting.. ron gaf aan dat ik mij geen zorgen hoefde te maken.. dat gaf even rust maar wilde na wat dagen het toch laten checken, daar is een afspraak over gemaakt. Een ervaren vriendelijke monteur heeft niets geconstateerd naast het feit dat het gewoon het motorgeluid was ( ik moet wel zeggen dat de motor niet geheel koud was ).. hij heeft uitgelegd dat ik met de 1.2 tsi motor vanaf 2013 me niet zo.n zorgen hoeft te maken ( heeft ongeveer 138.000 km gelopen met huidige ketting ) ik zou het horen wanneer vervanging nodig zou zijn. Ik was even gerustgesteld maar het blijft in m.n hoofd zitten. Ik ga ze nogmaals bellen of er bij een koude start geluisterd kan worden, en anders ga ik voor een second opium.. het moet uit m.n hoofd.. verder wil ik melden dat ik nogmaals langs ben geweest voor 2 weken terug voor een kraak in het cabriodak.. dat is zeer goed verholpen, en alle draaiende dagdelen zijn gesmeerd en gesteld. .. De benadering en kundigheid lijken dik in orde bij garage autofirst van steenbergen. Ik vervolg dit verhaal als er meer info is aangaande het bijgeluiden bij koude start.. Tot zo ver, een fijn bedrijf, Later meer Gert schut Vervolg revieuw, Als vervolg op de vorige revieuw, Ik heb ruim een mnd geleden een tweede afspraak gemaakt voor het motorgeluid met koude start ,( ik kreeg keurig een leenauto mee ) er werd geconstateerd dat het geluid wat ik hoorde , hoorde bij dit type auto. De injectoren zijn goed hoorbaar bij de 1.2 tsi. Dit heeft mij wel gerustgesteld. Ik vond mij nu een zeurpiet worden, terwijl ik gewoon onzeker was over het geen ik hoorde en niet kende bij een auto . Ook tussendoor nog een keer gebeld over het start/ stop systeem wat niet werkte. Ik kon gelijk langs komen, echter het systeem loste zichzelf op ( na tip van het bedrijf )... alle acties en defecten zijn erg goed en snel opgelost, ik kende het bedrijf niet, en moest het van revieuws hebben.. ik weet nu uit ervaring hoe klantgericht, kundig, en betrouwbaar garage van steenbergen is. Ik bemerk ook in kennissen en familie kring hoezeer iedereen zoekt naar een betrouwbaar adres.. bij deze N.b.. mijn achterklep sluit soms niet met afstandsbediening, echter durf niet meer te bellen, omdat ik mij na eerdere bezoekjes zo.n wantrouwend persoon vind ( heb een paar slechte ervaringen met autobedrijven ) Ik zou nu vijf sterren geven”

Gert S.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Mitsubishi Outlander

Wat kost de Mitsubishi Outlander 2021 bij AutoFirst van Steenbergen?

Deze Mitsubishi Outlander uit 2021 staat te koop voor € 19.950 bij AutoFirst van Steenbergen in Bennekom. De kilometerstand bedraagt 112.440 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mitsubishi Outlander uit 2021?

Dit exemplaar heeft 112.440 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij AutoFirst van Steenbergen in Bennekom.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mitsubishi Outlander?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi Outlander € 400 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 19.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →