Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh uit 2025, 136 pk, 0–100 km/u in 9 s, 330 km elektrische actieradius, tellerstand 9.015 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 21 maart 2029, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.
11 kW*aangevuld uit externe bron, niet door de dealer opgegeven
Laadaansluiting
CCS*aangevuld uit externe bron, niet door de dealer opgegeven
Snellaadtijd (DC)
30 min
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
17,4 kWh/100km
Verbruik & milieu
1
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Laadvermogen
507 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
Normaal
Historie & RDW
7
1e toelating
21 maart 2025
1e tenaamstelling NL
23 april 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
21 maart 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
1 oktober 2026
Prijs & fiscaal
5
Fiscale waarde
€ 40.849
BPM
€ 500
Bijtelling (indicatie)
17% tot € 30.000, daarboven 22% · t/m mrt 2030†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
* Deze gegevens zijn niet door de dealer opgegeven. autokopen.nl heeft ze aangevuld uit externe specificatiebronnen op basis van merk, model, uitvoering en bouwjaar. Ze beschrijven het voertuigtype en niet dit specifieke exemplaar, dat hiervan kan afwijken, bijvoorbeeld door uitvoeringsverschillen, aanpassingen of restauratie. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend; controleer ze vóór aankoop bij de dealer of aan het voertuig zelf.
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Verzekering voor deze Peugeot e-2008
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Peugeot e-2008
Indicatief € 489 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 24.400 en je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €311/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator
Leasetermijn
€311/mnd
excl. BTW — verrekenbaar
Bijtelling (17% tot €30K)
€624/mnd
catalogus €40.8K
Netto belastingdruk
€231/mnd
bij 36,97% schijf
Elektrisch bespaart €46/mnd bijtelling vs. fossiel (22%)
Gesplitste bijtelling: de eerste €30K cataloguswaarde wordt belast tegen 17% (EV-tarief), het meerdere tegen 22%.
Dit tarief (17% tot € 30.000, daarboven 22% · t/m mrt 2030); daarna 22% (aangekondigd, nog niet definitief).
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €6.050 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.
Verwachte SoH
2027
95.2%
2029
90.4%
2031
85.6%
⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Achterspoiler
✓Airco (automatisch)
✓Alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Armsteun voor
✓Bandenspanningscontrolesysteem
✓Bestuurdersairbag
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Binnenspiegel automatisch dimmend
Omschrijving
De Peugeot e-2008 EV Active Pack 50 kWh combineert het comfort van een compacte SUV met de voordelen van volledig elektrisch rijden. Dankzij de stille elektrische aandrijving en de 50 kWh accu geniet je van soepel, ontspannen en lokaal emissievrij rijden. Het moderne design, de hoge zitpositie en het ruime interieur maken elke rit comfortabel, terwijl de Active Pack-uitvoering praktische opties en slimme technologie toevoegt. Ideaal voor dagelijks gebruik, woon-werkverkeer en ontspannen ritten in en buiten de stad.
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008
“Een mooie Kuga ST-Line X gekocht bij Wassink Venlo.
Hierbij deskundig en vriendelijk geholpen door Susanne (verkoop).
After sales: Naar aanleiding van enkele vragen over de auto werden wij snel en adequaat geholpen door Susanne.
Heel fijn dat deze service nog bestaat !
Dank je wel.”
GERARD B.
“Al jaren klant eerst met een opel Corsa en laatste jaren met een Kona electric altijd goed en snel geholpen met heel veel kennis en kunde . Zeer tevreden, vindt jammer maar binnenkort krijg ik een Jeacoo 5ev en ga ik voor de service naar Wassink jeacoo”
Ronald P.
Over deze dealer
Google-reviews
4,3
382 reviews · Wassink Venlo, Venlo
“Een mooie Kuga ST-Line X gekocht bij Wassink Venlo.
Hierbij deskundig en vriendelijk geholpen door Susanne (verkoop).
After sales: Naar aanleiding van enkele vragen over de auto werden wij snel en adequaat geholpen door Susanne.
Heel fijn dat deze service nog bestaat !
Dank je wel.”
GERARD B.
“Al jaren klant eerst met een opel Corsa en laatste jaren met een Kona electric altijd goed en snel geholpen met heel veel kennis en kunde . Zeer tevreden, vindt jammer maar binnenkort krijg ik een Jeacoo 5ev en ga ik voor de service naar Wassink jeacoo”
Ronald P.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008
Wat kost de Peugeot e-2008 2025 bij Wassink Venlo?
Deze Peugeot e-2008 uit 2025 staat te koop voor € 24.400 bij Wassink Venlo in Venlo. De kilometerstand bedraagt 9.015 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 9.015 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Wassink Venlo in Venlo.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 489 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 24.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.