Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

kessels-Regie

Geverifieerd
Heerderdwarsstraat 36 · 6224 LT Maastricht

kessels-Regie is een geverifieerd autobedrijf in Maastricht, Limburg. Gespecialiseerd in Audi, BMW, Mercedes-Benz en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 272 Google reviews. Op autokopen.nl staan 135 occasions van kessels-Regie.

4.3(272 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten

Aanbod (135 occasions)

Alle merkenAudi24BMW22Mercedes-Benz21Volkswagen20Toyota13Volvo7Ford5Nissan5MINI4Hyundai3Kia3Mazda2Škoda2Suzuki1Fiat1Ferrari1CUPRA1
Alle brandstofHybride82Benzine51Diesel1Elektrisch1

Pagina 1 van 6 · 135 occasions beschikbaar

Google reviews over kessels-Regie

  • Rogier

    Het liefst geef ik twee keer 5 sterren, voor zowel de aankoop als service na de tijd. Een half jaar geleden heb ik een onwijs mooie BMW 330e met lage kilometerstand gezien en gekocht, en ondanks dat Maastricht voor mij niet dichtbij is, toch maar naar toe gegaan. De foto’s en optielijst waren zeer compleet, en juist, dus geen nare verrassingen. De auto had enorm veel opties die ik zocht en het is prettig als alles klopt, werkt, en er ook echt opzit (in plaats van onjuiste full option beweringen). Alle documenten waren inzichtelijk en er was niets verborgen. Testrit gemaakt, en zeer tevreden de auto gekocht. Nog steeds erg blij mee. Met het M-sportonderstel en xDrive is het erg snel, strak en toch zorgeloos door bochten heen sturen :) Totdat er een kleine storing in het display kwam, maar gelukkig is er BOVAG garantie. Dus even gebeld en het was mogelijk om snel langs te komen voor een check en het was direct zonder kosten opgelost. Zo uitgelezen en erg snel opgelost dus, geen moment van zorgen. Enorm netjes, heel erg bedankt daarvoor. Ik kan op basis van mijn ervaring ze dus echt iedereen aanbevelen, ik zou er zo weer een auto kopen en houd de website in de gaten. Je hebt soms niet heel veel bedenktijd, sommige auto’s zijn wel erg snel verkocht zo lijkt het. Dat heeft dan ook een logische reden denk ik; duidelijke advertenties met scherpe, duidelijke en veel foto’s van auto’s met relatief veel mooie opties. Nogmaals bedankt! Groet, Rogier

  • Michiel Heijmans

    Vriendelijke en vlotte service, keer op keer. Fijn om zaken te doen met dit vertrouwd auto/service bedrijf.

  • Cey

    Ik heb in het verleden een auto gekocht onder vorig handelsnaam, keurig geholpen toen dus vanuit dat gevoel opnieuw contact gezocht. De verkoper is best brutaal. Ik vind de auto mooi maar als ik terugdenk icm deze recensies weet ik niet of ik de deal moet sluiten....

  • Patrick Zwerts

    Helaas heb ik een zeer teleurstellende ervaring gehad met dit bedrijf. Ik had vooraf de vraag gesteld of het mogelijk was een achteruitrijcamera te laten installeren. Daarbij heb ik aangegeven dat ik de aankoop zou afronden zodra ik hierop een bevestigend antwoord had ontvangen. Gaston nam op een voor mij ongelegen moment contact op, waarna ik heb vermeld dat ik hem diezelfde middag zou terugbellen. Toen ik dit deed, bleek de auto echter al verkocht te zijn, ondanks mijn eerdere toezegging. Deze gang van zaken acht ik bijzonder onprofessioneel, temeer omdat ik speciaal twee uur naar Maastricht ben gereden. Daarnaast werd er opgemerkt dat men “nog even kon lachen” wanneer ik een review zou schrijven, hetgeen ik als ongepast ervaar.

  • Maurice Gulpers

    Goed advies gekregen bij aankoop voor een passende gezinsauto. De garage helpt met goed onderhoud. Vandaag is helaas de accu stuk gegaan, kan altijd met vorst. Na een telefoontje naar de garage is medewerker naar ons huis gekomen om te starten. Samen naar de garage gereden. Daarna bij garage nieuwe accu geïnstalleerd, terwijl ik relaxed cappuccino kon drinken. Ik ben zeer tevreden en blij met de hulp en service van deze garage. Vriendelijk medewerkers die weten wat ze doen. Merci!

Veelgestelde vragen over kessels-Regie

Wat zijn de openingstijden van kessels-Regie?

De openingstijden van kessels-Regie: maandag: 08:30–17:30; dinsdag: 08:30–17:30; woensdag: 08:30–17:30; donderdag: 08:30–17:30; vrijdag: 08:30–17:30; zaterdag: 10:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt kessels-Regie beoordeeld?

kessels-Regie heeft een gemiddelde beoordeling van 4.3 op 5, op basis van 272 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft kessels-Regie?

kessels-Regie heeft momenteel 135 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €6.950 tot €119.950.

Welke brandstoftypen biedt kessels-Regie aan?

In het aanbod van kessels-Regie zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Hybride, Benzine, Diesel, Elektrisch.

Welke automerken verkoopt kessels-Regie?

kessels-Regie is gespecialiseerd in Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met kessels-Regie?

U kunt kessels-Regie bereiken via 043 - 60 17 171. Meer informatie vindt u op kessels-regie.nl.